Політика конфіденційності

Шляхом проставлення позначки нижче або при направленні запиту через інтернет-сторінку https://platinumfinance.com.ua/ користувач інтернет-сторінки — фізична особа, суб’єкт персональних даних (далі — Користувач), надає ТОВ «Консалтингова компанія «Прайд Платинум Фінанс» свою безумовну згоду на збирання, обробку, використання та зберігання персональних даних у картотеках, базах даних, власником яких є ТОВ «Консалтингова компанія «Прайд Платинум Фінанс» (далі — Власник) та яка знаходиться за адресою: Україна, м. Київ, вул. Січових стрільців, 13, офіс 31

Користувач інтернет-сторінки ознайомлений та погоджується з наступним:
Обробка персональних даних Користувача здійснюється Власником будь-якими способами з метою належного надання Користувачеві послуг, обміну інформацією з користувачем та інформації про Власника та його послуги;
До персональних даних користувача відносяться (але не обмежуються) такі дані: ПІБ, посада, інформація про місце роботи, контактний номер телефону, e-mail, дані на замовлення, запити та інші відомості, що містять персональні дані в електронній формі.
Користувач ознайомлений та розуміє свої права як суб’єкта персональних даних відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних».

Заповнюючи інформацію на https://platinumfinance.com.ua/, Користувач запевняє та гарантує, що має відповідні повноваження та законні підстави для надання інформації, у тому числі конфіденційної інформації та комерційної таємниці, при заповненні форм на даній інтернет-сторінці та несе особисту відповідальність за розголошення конфіденційної інформації третіх осіб.

Вартість пакетів послуг, вказана на веб-сторінці, не є унікальною. Для уточнення деталей та узгодження остаточної вартості послуг необхідно звернутися до ТОВ «Консалтингова компанія «Прайд Платинум Фінанс» за телефоном: +38(096) 404-50-76.