АУДИТ. Чарівна таблетка для бізнесу.

аудит

У середині ХІХ століття відбулася справжня революція в обліку. Цьому сприяло запровадження податку на прибуток, і також обчислення амортизації. Бухгалтерський баланс став розглядатися як спосіб обчислення прибутку. Він дозволяв правильно відобразити фінансове становище підприємства та чітко розподіляти фінансові результати між суміжними звітними періодами.

У цей же час з’явився аудит. Його родоначальником прийнято вважати англійського бухгалтера Лоуренса Роберта Діксі. Він дав визначення аудиту як процесу роботи, метою якого було підтвердження об’єктивності та правильності бухгалтерського балансу.

На сьогоднішній день без аудиту не обходиться жодна компанія, адже зараз він не обмежується лише перевіркою балансу. Метою аудиту може бути не лише перевірка правильності складання та ведення фінансової звітності підприємства.

Аудит також дозволяє:

– виявити всі недоліки роботи бухгалтерського та фінансового відділу;
– проаналізувати ефективність використання ресурсів;
– Оцінити реальний фінансовий стан підприємства;
– підготуватися до планової перевірки контролюючими органами;
– Провести ревізію господарської діяльності організації;
– Оцінити компетенції співробітників фінансової служби.

Слід зазначити, що крім контролюючої функції аудит також передбачає підбір оптимальних методів оптимізації фінансової діяльності компанії. Тому якість аудиторських послуг безпосередньо залежить від рівня професіоналізму фахівців, які залучаються до перевірки.

Вибираючи аудиторів консалтингової компанії «Прайд Платинум Фінанс», ви отримуєте не лише незалежну та достовірну оцінку фінансового стану підприємства, а й рекомендації щодо його покращення від фахівців із 20-річним досвідом. Довіряйте свій бізнес лише професіоналам!