Інтродакшн

Я задалася питанням, коли з’явилася професія бухгалтера.
Думають, що це сталося тоді, коли люди почали рахувати – за часів палеоліту. Інші відносять виникнення цієї професії до появи грошей та пов’язують із 4 століттям до нашої ери, часу правління Олександра Македонського. Є ті, що апелюють до указу Максиміліана I, імператора Священної Римської імперії, який у 1498 році призначив «бухгалтером» Христофа Штефера.

15 століття виявилося напрочуд плідним для бухгалтерії – саме тоді монах Лука Пачолі написав книгу, в якій описав, наприклад, що таке дебет та кредит. Він став тим, хто сформулював основні принципи бухгалтера. Одним із них хочу поділитися з вами. Пачолі рекомендував бухгалтерам, щоб крім грошей вони мали цінності іншого роду.
Якого роду цінності є основою роботи бухгалтера чи іншого фахівця, що з фінансами?

Вони стосуються відданості клієнту. Відданості вам. Наша відданість виявляється у вмінні запропонувати клієнтам оптимальне рішення та конкретні заходи, підходи та рішення, проаналізувавши поточний стан справ на вашому підприємстві та перспективи його розвитку у регіоні, країні та світі. Наша відданість вам дозволить нам ясно і чітко бачити майбутнє вашої компанії та розробити ланцюг кроків для його успішного наближення. Ми проведемо експрес-аналіз вашої податкової та бухгалтерської звітності, адаптуємо документацію під чинні норми та вимоги законодавства. Ми організуємо ефективний фінансовий та управлінський облік.

Управлінський облік стане вашою головною перевагою у конкурентній боротьбі. Часи змінилися. Локдаун став каталізатором всіх змін, які зазнають компанії. Ви, як керівники, прагнете оптимізувати всю операційну діяльність, тримати лише профільних працівників та мінімізувати витрати. Ми, ваші фінансові консультанти на аутсорсі, працюємо без вихідних та відпусток, надаючи вам кваліфіковане бухгалтерське обслуговування та бухгалтерський облік.

У країнах Європи та США фінансові фахівці на аутсорсі є реальністю роботи компаній вже понад півстоліття. Статистика стверджує, що 86% європейських та 92% американських компаній користуються послугами фінансових консультантів на аутсорсі. Досить винаходити велосипед і вигадувати, як мінімізувати витрати та збільшити ефективність. Давайте звернемося до успішно функціонуючої світової фінансової системи – фахівці нашої компанії Прайд Платинум Фінанс оперативно налагодять механізм роботи вашої компанії.

Я поцікавилася, коли з’явилася бухгалтерія, і зрозуміла, що вона виникла в ту саму хвилину, коли в діях людей з’явилася усвідомленість. Бухгалтерія народилася з природного бажання перемогти за найменших матеріальних та емоційних втрат. Повіки минули, а цей стимул зберігся. Тепер і ви зможете усвідомлено будувати та розвивати свій бізнес із професіоналами Прайд Платинум Фінанс.
Дякую за довіру!

Керуючий партнер Консалтингової компанії “Прайд Платинум Фінанс”,
Ірина Мосякова