НАУКА та ФІНАНСИ

управление активами

Англійський вчений Ісаак Ньютон – один із творців класичної фізики, відомий кожному з нас. Але мало хто знає, що великий математик, фізик та астроном втратив близько 77% свого інвестиційного капіталу у Компанії Південних морів – однієї з перших фінансових пірамід у світі.

Він звернув увагу на компанію ще на початку її діяльності і навіть встиг заробити на продажу акцій 20 тисяч фунтів, але повторна купівля акцій і різке падіння їх ціни завдала вченому збитків у розмірі 22 600 фунтів (3,4 млн доларів США в перерахунку на сьогоднішній день).

Ньютон прогорів, незважаючи на те, що був дуже консервативним інвестором і міг навіть розрахувати рух небесних тіл. Але все ж таки, світ грошей і фінансове планування мають мало спільного з математикою та іншими точними науками.

Говорячи про фінансове планування, варто враховувати безліч факторів і завжди аналізувати показники як всередині компанії, так і зміни на ринку. Тільки маючи всю необхідну інформацію, можна правильно оцінювати ризики та приймати стратегічно правильні рішення.

Вибираючи собі професіонала в галузі управлінського обліку консалтингової компанії «Прайд Платинум Фінанс», ви можете бути впевнені в тому, що ваш бізнес не спіткає долю Ньютона.

Наші фінансові директори мають усі необхідні компетенції, щоб бізнес клієнтів був на 3 кроки попереду конкурентів і завжди знали, що чекає на їхній бізнес не лише в сьогоденні, а й у майбутньому!