Про неминучість. Податки

налоги

«Неможливо уникнути лише двох речей — смерті та податків»

– говорив американський політик Бенджамін Франклін, відомий як батько-засновник США.

Оподаткування з’явилося одночасно з утворенням держав, адже саме податки забезпечували їхнє існування. У період кризи для поповнення спустошеної скарбниці керівники багатьох країн запроваджували додаткові податки, що викликали чимало суперечок.

Наприклад, в Англії 27 років був податок на капелюхи. Його розмір залежав від рівня доходу та вартості головного убору. Після купівлі на головний убір наносилися спеціальні знаки, що свідчать про оплату. Були й ті, хто підробляв податкові знаки. Таких людей чекала смертна кара.

У сучасному світі за несплату податків не передбачені настільки жорстокі заходи покарання, але оплачувати їх все-таки необхідно. У кожній країні є свої види податків і закони, що регулюють порядок оподаткування. В Україні це Податковий Кодекс.

Завдання бухгалтера, як відповідального за ведення податкового обліку співробітника, стежити за змінами в законодавстві та враховувати нововведення для коректного розрахунку та подальшої сплати податків компанії.

Якщо вам нараховують штрафи, то в обліку допущені помилки, що потребують оперативного виправлення.

Команда професіоналів консалтингової компанії «Прайд Платинум Фінанс» не тільки виявить і виправить помилки, але й надасть комплексний бухгалтерський супровід, назавжди позбавивши вас подібних проблем.

Записуйтесь на консультацію до наших спеціалістів, щоб отримати більше інформації про те, як оптимізувати облік у своєму бізнесі!