Страшне слово “АУТСОРСИНГ” і з чим його їдять

outsource

Оптимальне рішення для бізнесу, про яке всі так чули, але бояться ним користуватися.

Говорячи про послуги бухгалтерського обліку, багатьох власників бізнесу та й самих бухгалтерів досі лякає слово «аутсорсинг». Існує думка, що якщо бухгалтер працює за одним столом з директором або в сусідньому від нього кабінеті, то з бухгалтерією все буде гаразд. Проте практика показала, що це не так. Чому?

Бухгалтер – вузькопрофільний спеціаліст, який не може потягнути кілька різних видів діяльності та не завжди встигає стежити за змінами у законодавстві. Його помилки можуть дорого коштувати власникам бізнесу.

Що таке бухгалтерський аутсорсинг?

Це штат професійних бухгалтерів з великим та різноманітним досвідом, у якому є спеціалісти з кожної галузі. Робочий день такого колективу починається з вивчення нововведень та змін у законодавстві. І кожен співробітник завжди може отримати консультацію професіонала з іншої галузі, просто зайшовши до сусіднього кабінету.

Коли ми говоримо «аутсорсинг» – це означає, що за вашим бізнесом закріплюється спеціаліст зі своєю командою, який несе відповідальність не лише за результат своєї роботи, а й за свою команду, репутацію своєї та вашої компанії.

І поки у вас «болить» голова про платежі та податки, тому що бухгалтер Людочка не розуміє чому заблокована накладна, клієнти «Прайд Платинум Фінанс» давно та успішно займаються стратегічним плануванням та розвитком бізнесу.

А як інакше?

Якщо їхньою бухгалтерією займається ціла команда професіоналів на аутсорсингу.

«Аутсорсинг» це надійні та ефективні ліки від головного болю власника. Не намагайтеся “лікувати” ваш бізнес самостійно. Звертайтеся до професіоналів!